Boğaziçi Üniversitesi Teknoled ile daha da aydınlanıyor.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ merkez kampüsünün yaya ve araç yollarının aydınlatılmasında TEKNOLED AYDINLATMA’yı tercih etti.

Üniversite yönetimi, bu yollarda kullanılan civa buharlı sokak aydınlatma armatürleri ve dekoratif enkandesan lambalı park bahçe armatürleri yerine TEKNOLED proje grubu tarafından tasarlanan ve üretilen ROMA STRADA Serisi Sokak Armatürleri tercih edilmiştir.

TEKNOLED PROJE EKİBİ tarafından, öncelikle üniversitede mevcut elektrik altyapı durumunu incelenmiş ve ortamdaki aydınlık düzeyi ölçümleri yapılmıştır. Yapılan tüm saha çalışmalarının neticeleri aydınlatma programlarına aktarılarak optimum çözüm oluşturulmuş ve üniversite yönetimine sunulmuştur. Yapılan uygulama neticesinde daha az maliyetle daha iyi aydınlatma sağlanmıştır.
 
 
 
 
 
 Mevcut direklerde kullanılan ROMA STRADA Serisi ürünlerde TEKNOLED laboratuvarlarında geliştirilen özel Strada lensli CREE marka LED ler kullanılmıştır. Ürünlerin sızdırmazlığı IP66 dır. Ürünlerde ısı dağılımının düzgün olması ve içeride oluşan ısının dış ortama transferi için özel kanallar tasarlanmıştır. Teknoled Roma Strada Serisi Sokak Armatürleri Gün Işığı Sensörlü olarak da sunulabilmektedir.
 
 
              
 

 TEKNOLED AYDINLATMA’nın İstanbul-Esenyurt’taki tesislerinde Ar-Ge Bölümü’nde çalışan mühendisler, tasarım ve çalışmalarıyla ülkemize yeni ürünler kazandırmaya devam etmektedir.

 

       

 

Tüm TEKNOLED ürünleri üretim ve tasarım hatalarına karşı 3 yıl garantilidir.

 

Diger Haberler
Mimari Ürünlerimizde İtalyan Markaları
Her Hakkı Saklıdır. Teknoled © 2013
Pencereyi Kapat
perde reklam