KURUMSAL

TEKNOLED Aydınlatma 2008 yılında altyapı ve Ar-Ge çalışmalarına başlamış, bu faaliyetlerin tamamlanmasından sonra  İstanbul İkitelli mevkiindeki 2000m2 üretim alanına sahip tesisinde led aydınlatma üretimleri ve çözümleri konusundaki faaliyetine devam etmektedir.

TEKNOLED, Aydınlatma çözümleri konusunda ülkemizde ve yurtdışında akla ilk gelen firma olmayı hedeflemektedir.

Konusunda uzman elektronik mühendisleri, satış uzmanları , proje yöneticileri, operasyon yöneticilerini bünyesinde barındırmakta olan firmamız bu ekip ile her adımda proje geliştirme ve rehberlik hizmeti de sunmaktadır. Temel felsefemiz; profesyonel bir ekibin ışığında aydınlatmanın ne denli sihirli bir dokunuşa dönüştüğünü göstermek olmuştur. Tasarladığımız ürünler kısa zamanda yurtdışında yakından tanınmaya başlanmış ve firmamız 2009 yılında ihracat alanında ciddi bir ivme kazanmıştır.

Kaliteli hizmet ve kaliteli ürün adına gerekli bütün standartları AR-GE aşamasından üretim ve paketleme aşamasına kadar titizlikle test edip ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sorunsuz şekilde ulaştırmayı kendimize ilke edindik.

TEKNOLED olarak dünyada gerçekleşen teknolojik yenilikleri yakından takip ederek gelişen teknoloji ışında ürün gamımızı güncellemeye ve genişletmeye yoğun bir gayret gösteriyoruz.

Bizler tamamen çevre dostu ve enerji sarfiyatında siz değerli müşterilerimize kararlılık sağlayıcı projeler ve ürünler üretiyoruz. Sizlere ışığın ne denli bir gücü olduğunu ve doğru bakış açısılarıyla ışığın ne denli bir zerafete dönüştürülebileceğini göstermek istiyoruz...

 

Mimari Ürünlerimizde İtalyan Markaları
Her Hakkı Saklıdır. Teknoled © 2013
Pencereyi Kapat
perde reklam